کافه حیوانات


توضیح

همه حیوانات آماده ورود به کافه حیوانات هستند. بالاخره مهمانی های کافه حیوانات افسانه ای است و هیچ کدام از حیوان ها نمی خواهند این مهمانی را از دست دهند. در بازی Beasty Bar بازیکنان باید با استفاده به موقع از کارت های حیوانات خود و جلو زدن در صف از باقی بازیکنان حیوانات خود را وارد کافه می کنند.

در ابتدا هر یک از بازیکنان یک دسته کارت ۱۲ تایی با رنگ انتخابی خودشان را انتخاب کرده و بر می زنند. سپس ۴ کارت بالایی دسته را برداشته و در دست قرار می دهند. بازی با این ۴ کارت آغاز می شود.

هر کارت حیوان قابلیت خاص خود را دارد. مثلا شیر با آن همه هیبت هر موقع که بازی شود، در ابتدای صف قرار می گیرد. یا زرافه با پاهای بلندش از یک حیوان که قدرت آن از وی کمتر است، عبور می کند.

هر بار که صف به ۵ حیوان برسد، آقای گوریل اجازه ورود ۲ حیوان جلوی صف به کافه را می دهد و حیوان آخر صف نیز از بازی حذف می شود. بعد از هر بار کارت بازی کردن، یک کارت از دسته کارت ها بر می دارید. یعنی همیشه ۴ کارت در دست خود خواهید داشت. برنده بازی کسی است که بیشتری حیوان را درون کافه داشته باشد. در صورت برابر بودن حیوان ها، مجموع قدرت حیوان ها جمع شده و هر کس عدد پایین تری داشته باشد، برنده خواهد شد.

منبع : سایت برد رلم

دیدگاه شما

6 دیدگاه

  1. BrianCralm گفت:

    I enjoy this site – its so usefull and helpfull.

  2. BrianCralm گفت:

    Simply wished to mention I am thrilled I came onto your site!

  3. Jameshic گفت:

    You’re a really helpful web site; could not make it without ya!

برگشت به بالا